Месяц: Ноябрь 2020

Українська література. 1 курс. Урок №27. Тематична контрольна робота «Творчість Івана Франка»

Завдання 1. Самостійно повторіть матеріал уроків 18-26, необхідний вам для успішного виконання контрольної роботи. Завдання 2. Перейдіть до виконання контрольної…

Українська література. 1 курс. Урок №26. Роль І.Франка в розвитку драматургії й театру («Украдене щастя»). Значення творчості І.Франка, її актуальність.

Завдання 1. Короткий переказ драми, яку ми сьогодні вивчаємо, не замінить повноцінного читання — його призначено для того, щоб ви…

Українська література. 1 курс. Урок №25. Новела «Сойчине крило» – жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя-адресата – уособлення боротьби між «естетикою» і «живим чоловіком». Гуманізм новели.

Завдання 1. Короткий переказ новели, яку ми сьогодні вивчаємо, не замінить повноцінного читання — його призначено для того, щоб ви…

Українська література. 1 курс. Урок №24. Проза І. Франка (ідеї, проблеми). Художні шукання прозаїка. Франко й український модернізм.

Завдання 1. Франко — автор не лише поетичних, але й прозових творів, дуже різностороння людина. Перегляньте відеофрагмент про художні шукання…

Українська література. 1 курс. Урок №20. Поетична збірка «Зів’яле листя», загальне уявлення про її композицію. «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені…» Місце любовної теми у творчості І.Франка. Життєві імпульси появи творів (автобіографічність). Широка емоційна гама почуттів ліричного героя, ствердження невмирущості почуттів, ідеалу кохання.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент про одну з найвідоміших поетичних збірок Івана Франка Завдання 2. Перегляньте презентацію та складіть конспект за…

Українська література. 1 курс. Урок №19. Лірика збірки «З вершин і низин». Загальне уявлення про композицію збірки. Творчість великих майстрів Відродження; символ вічної жіночності, материнства, краси; суперечки про роль краси і користі («Сікстинська мадонна»). Франкова концепція поступу людства, вираження незламного оптимізму («Гімн» («Замість пролога»)). МК: «Іван Франко» І.Труша; ілюстрації А.Базилевича; «Сікстинська мадонна» С.Рафаеля; гімн «Вічний революціонер» (1899) М.Лисенка.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент про одну з найвідоміших поетичних збірок Івана Франка Завдання 2. Перегляньте презентацію та складіть конспект за…

Українська література. 1 курс. Урок №14. І. Карпенко-Карий. Основне про життєвий і творчий шлях митця, світогляд, багатогранність діяльності. Жанрова різноманітність творів. І. Карпенко-Карий і «театр корифеїв». Драматургічне новаторство письменника.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент про життя та творчість славетного драматурга Завдання 2. Перегляньте презентацію та складіть конспект за нею .…

Українська література. 1 курс. Урок №13. Розвиток драматургії: соціально-побутові та історичні драми й комедії М.Старицького, М.Кропивницького, Панаса Мирного та ін. Від аматорських гуртків до професійного «театру корифеїв», що став «школою життя» (І.Франко). Перші театральні трупи М.Кропивницького та М.Старицького. Родина Тобілевичів та український театр. Популярність «театру корифеїв» в Україні та за її межами. Перша народна артистка України Марія Заньковецька.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент про унікальне явище в історії української культури — «Театр корифеїв» Завдання 2. Перегляньте презентацію та складіть…

Українська мова 1 курс. Урок №30. Практична риторика. Мовленнєвий вчинок. Мовленнєва подія.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент і згадайте правила спілкування, види мовлення, без яких співрозмовникам неможливо зрозуміти одне одного. Завдання 2. Перегляньте…

Українська мова 1 курс. Урок №29. Практична риторика. Види читання і записування тексту виступу. Естетика тексту.

Завдання 1. Перегляньте відеофрагмент і згадайте правила, за якими складаються записи виступів — конспекти, тези, виписки тощо. Завдання 2. Перегляньте…